Kiedy pojawiają się na świecie każdy pragnie ich dobra, zrobi wszystko aby miały jak najlepiej. O swoich córeczkach tatusiowie mówią królewny a o synkach mamy mawiają królewicze. Przedstawiamy propozycje łóżeczek dla najukochańszych książąt.

To spełnienie marzeń dla małej księżniczki. Piękne łóżko i jednocześnie miejsce do zabaw może być dopasowane do osobowości i zainteresowań twojej córki. Łóżko jako pałac nie musi być tylko zaspokojeniem dziecięcych zachcianek. Produkty Posh Tots mają też charakter inspirujący do twórczej zabawy. To łóżko zawiera w sobie plac zabaw ukryty na malutkim poddaszu i uroczą scenę do pokazów mody i tańca. W części sypialnej można zamontować półki na ulubione książki i pamiętniki. Łóżko może być wykonane według wskazań zamawiającego więc ceny są różne. Najtańsza, spersonalizowana, opcja kosztuje 12 tys. dolarów.

Jest też coś dla chłopców, żądnych przygód czy zdobywania kosmosu. Łóżko statek kosmiczny. Także wykonywane na zamówienie może być wyposażone w wiele gadżetów np. telewizor plazmowy lub monitor z podłączeniem do konsoli. Efektu wizualnego i stymulującego wyobraźnię dopełni fototapeta. Do wyboru są różne scenerie, od pola bitwy po którym maszerują kosmiczni żołnierze, po głębię kosmosu. Ceny zaczynają się od 15 tys. dolarów.

Aż 65 tys. dolarów kosztuje dzieło sztuki, którym szczyci się  Posh Tots. Ręcznie wykonana z drewna oraz włókna szklanego kareta zadowoli każdą małą księżniczkę. W karocy, każda mała dziewczynka poczuje się jak w bajce. Łóżko może być wykonane w każdej specyfikacji aby wymiary były odpowiednie do rozmiaru pokoju. Model wzorcowy ma 6 metrów średnicy.

Oferta Posh Tots jest bardzo szeroka, można powiedzieć, że ogranicza ją tylko wyobraźnia, ale ta u dzieci chyba granic nie ma.