Bezcenne i niestety zdarzające się zbyt rzadko chwile odpoczynku mogą być przyjemniejsze gdy odpowiednio zaaranżujemy miejsce, w którym najchętniej się wyciszamy. Pamiętajmy, że klimat miejsca tworzą dodatki, kwiaty, świece ale nie tylko…Wystarczy jeden mocny akcent by nasza relaksownia była niezapomniana. Może być to luksusowy hamak, który wykonany jest z bambusa i który będzie wprawiał nas w błogi, wakacyjny nastrój przez cały rok.

W wielu domach życie całej rodziny toczy się w salonie a w sezonie wiosenno-letnim przenosi się do ogrodu lub na taras. Dzień jest dłuższy, tym samym mamy więcej czasu by zwyczajnie poleniuchować. Najczęściej sięgamy po dobrą kawę, książkę lub prasę. Zdarzają się chwile z winem, kiedy w tle słyszymy dźwięki ulubionej muzyki. To jest nasz czas. Czas, w którym możemy wsłuchać się w siebie, analizować i wyciągać wnioski jak również planować. I chyba właśnie ujawniłam, że nie umiem odpoczywać. Podobne zjawisko towarzyszy wielu ludziom więc pracujmy nad tym. Możemy odpoczywać nie myśląc o niczym, totalnie celebrując wszechobecną ciszę. Możemy czas ten spędzić na rozmowie z bliskimi.

Przeglądając oferty firm produkujących meble ogrodowe, gdyż jak wiadomo najlepiej odpoczywa się w komfortowych warunkach, moją uwagę zwrócił luksusowy hamak ogrodowy, wykonany z bambusa. Projekt odważny i bardzo nowatorski, moim zdaniem idealny. Ciemny bambus tworzący łezkę zdecydowanie podkreśla stylowość mebla. Hamak jest dość duży, jego wnętrze wyściela bawełniany materac, niezwykle delikatny i przyjazny dla naszej skóry. Klimatu dodają poduszki. Myślę, że chwile spędzone w bambusowym hamaku będą niezapomniane z wielu względów.

Posiadanie tak stylowego i luksusowego akcesorium to wydatek 10 000 PLN.