Duet projektancki, który swoją działalność rozpoczął w 1999 r. w Berlinie a odniósł już sukces na międzynarodowym rynku. Daleki od tworzenia sukienek i butów jednak bardzo mocno osadzony w świecie mody. Projektują i tworzą meble oraz dodatki niezbędne w każdym domu. Bardzo charakterystyczne w swoim stylu, powstające w duchu prostoty, minimalizmu i funkcjonalności.

Wspólnym wyznacznikiem wszystkich produktów sygnowanym Murken&Hansen jest najwyższa jakość. Jakość, która odnosi się zarówno do tworzywa, z którego wykonany jest dany przedmiot jak i mechanizmów, z których się składa. Krzesła o niestandardowym kształcie, totalnie designerskie wprawiają w zachwyt. Minimalistyczny stół „ Last minute” jest tak prosty, że niemalże banalny w swoim projekcie. Obecnie stanowi część muzealnej kolekcji Neue Sammlung Monachium, Muzeum Sztuki Dekoracyjnej w Berlinie i Cooper Hewitt Museum w Nowym Jorku.

To z pewnością duet, o którym jeszcze nie raz usłyszymy. Krzesło Baronowej to koszt 4400 PLN. Ten luksusowy dodatek uczyni Twój salon niezwykle stylowym miejscem.