Ponad pięćdziesięciu największych graczy z sektora międzynarodowych produktów i usług luksusowych oraz premium zaprezentowało się podczas III edycji wystawy Pomorskie Rendez Vous zorganizowanej w ubiegły weekend w centrum Gdańska przez stocznię jachtową Sunreef Yachts.

Luksusowe jachty, samochody, biżuteria, moda, kosmetyka, alkohole, maszyny lotnicze, nowe technologie, ekskluzywne apartamenty, hotelarstwo, to tylko niektóre branże przedstawione przez Partnerów Pomorskiego Rendez Vous. Na zamkniętej imprezie , której obszar zajmował ponad 4 000 m2 zjawiło się ponad 800 gości z Polski i zagranicy, a w tym znane osobowości ze świata biznesu, sztuki, kultury oraz wielbicieli najznamienitszych produktów i szeroko pojętego "dolce vita".

Celem nadrzędnym, jaki stawiają sobie organizatorzy Pomorskiego Rendez Vous to przedstawienie wielowymiarowości luksusu przejawiającego się w różnych dziedzinach życia oraz promocję dóbr doskonałej jakości, innowacyjnych, z bogatą historią w tle, tworzonych z pasją i zamiłowaniem do perfekcji. Pomorskie Rendez Vous to również doskonała platforma wymiany doświadczeń pomiędzy firmami reprezentującymi sektory biznesu nakierowane na tego samego odbiorcę.

Podczas tegorocznej, trzeciej edycji Pomorskiego Rendez Vous organizatorzy zadbali, aby goście mogli doświadczyć luksusu wszystkimi zmysłami, nie tylko wzrokowymi, ale również słuchowymi, dotykowymi, smakowymi i węchowymi. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 17.00 i trwało do późnych godzin wieczornych. Prezentacje produktów i usług podczas wystawy dopełniły artystyczne występy gwiazd, a w tym koncert Anny Marii Jopek z zespołem oraz Gosi Bańki w repertuarze Haliny Poświatowskiej zaproszonych przez jednego z Partnerów – firmę Yamaha. Na scenie głównej wydarzenia, na specjalne zaproszenie Prezesa stoczni Sunreef Yachts – Francisa Lapp wystąpiły tancerki z rewii paryskiej prowadzonej przez Aleksandrę Kędzierską Fontaine oraz wybitna francuska piosenkarka Nathalie Cohen. Wrażenie na gościach pozostawił również pokaz najnowszej kolekcji Jesień – Zima 2016- 2017 Domu Mody La Mania prowadzonego przez Joannę Przetakiewicz. O walory smakowe zadbała m.in. firma Gaggenau, na stoisku której Szef Kuchni – Witek Iwański wykonał show „live cooking”.Firma developerska Invest Komfort zorganizowała natomiast rejsy do swojej inwestycji apartamentowej nad Motławą. Gościom nie zabrakło doskonałych alkoholi, a w tym bąbelków szampana MUMM od firmy Pernod Ricard. Branża motoryzacyjna, czyli Mercedes BMG Goworowski, Audi, JLR – Jaguar, Aston Martin, Land Rover, Porsche - Sopot, Lexus pokazali najnowsze modele samochodów. Ze stoczni Sunreef Yachts na event przypłynęły świeżo zwodowane katamarany: żaglowy Sunfeer Supreme 68 oraz motorowy 70 Sunreef Power. Jednym z najbardziej wzruszających momentów były podziękowania Prezesa Francisa Lapp oraz jego żony Katarzyny Hetman-Lapp najbliższym znajomym, dzięki wsparciu którym mogą z takim powodzeniem rozwijać firmę i tworzyć takie inicjatywy, jak Pomorskie Rendez Vous.

Podczas Pomorskim Rendez Vous była obecna również fundacja Pankracy działająca na rzecz dzieci potrzebujących z okolic Trójmiasta i prowadzona przez Izabelę Kusznierewicz oraz Dorotę Stano. Środki zebrane ze sprzedaży obrazków, pośród gości wydarzenia zostaną przekazane na wakacje indywidualne podopiecznych z Sopockiego Domu Dziecka.
Pomorskie Rendez Vous 2016 zakończyło odpłynięcie jachtów oraz blask sztucznych ogni.