Jest  z pewnością wyznacznikiem statusu społecznego. Jest niezwykle ważnym akcesorium zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, przy czym badania rynku dowodzą, iż męska populacja ma większego bzika na ich punkcie. Kobiety trwonią pieniądze skupiając się bardziej na torebkach, butach i ubraniach a mężczyźni idą w konkret jakim jest zakup drogiego, markowego zegarka. Kobiety wybierają powiedzenie "Szczęśliwi czasu nie liczą”, natomiast mężczyźni „Czas to pieniądz”.

Przekrój firm i projektantów zajmujących się tą tematyką niezwykle duży natomiast by dostać się do światowej czołówki trzeba tworzyć prawdziwe, kolekcjonerskie unikaty. Takim z pewnością jest model Mark VI Rose Gold Chronograph 500 Pieces. Firma Breitling jest producentem 50 egzemplarzy, tego oto niezwykle rzadkiego modelu.

Zegarek bardzo elegancki, duży, stanowiący element, na który każdy zwróci uwagę. Posiada automatyczny mechanizm, brązową tarczę i w całości wykonany jest z czerwonego złota. Nosimy go na dość masywnym skórzanym pasku, by podnieść walory estetyczne Breitling proponuje skórę krokodyla, która świetnie komponuje się ze złotą sprzączką i mechanizmem zamkniętym z szafirowym szkle. Model Mark VI jest niezwykle męski, przeznaczony dla charyzmatycznego właściciela. Dodatkowo zaopatrzony jest w małe sekundy, giloszowanie, fluorescencyjne wskazówki, chronometr oraz obrotową ramkę zegarka.

Zegarek Breitling Bentley to zdecydowanie luksus, na który nie może sobie pozwolić każdy. Cena do ustalenia z producentem, oscyluje w granicach 200 000 PLN.