„ Architektura powinna mówić w imieniu miasta i ludzi, którzy w nim żyją. ZŁOTA 44 przekształciła krajobraz miasta i stała się nową ikoną Warszawy.” Posiadanie apartamentu w kultowym już budynku to bez wątpienia wyznacznik bogactwa, luksusu i światowego prestiżu. Według sędziów konkursu International Properity Awards ZŁOTA 44 to najlepsza rezydencja w Europie.

Budynek został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda i jest najwyższą wieżą mieszkalną tej klasy w Unii Europejskiej. Posiada 52 piętra i 287 unikatowych apartamentów. Ten prestiżowy adres zdefiniował pojęcie luksusu i zapewnia standard odzwierciedlający sukces i aspiracje Polaków. Budynek został wzniesiony przy użyciu innowacyjnych projektów i materiałów. Jego niezwykła fasada jako jedyna w Polsce posiada system trójszybowych paneli, a każdy z jej elementów był indywidualnie projektowany i ręcznie wykonany. Spełnia najwyższe wymogi w zakresie energooszczędności i maksymalnie redukuje hałas. Pomimo lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy nie musimy obawiać się odgłosów miasta.

Unikatowość kształtu wieży nadaje indywidualny charakter apartamentom i każdy z nich ma niepowtarzalny układ i wielkość. Połączenie światowego designu ze spektakularnymi widokami tworzy niezwykłą przestrzeń życiową. Projekty wnętrz autorstwa Woods Bagot totalnie współgrają z bryłą i charakterem budynku wpisując się w elegancki styl współczesnej europejskiej estetyki. Klienci mają do wyboru 9 wariantów wykończenia wnętrz, każdy zaprojektowany z niezwykłą dbałością o najmniejsze detale a wykonany z najdroższych i najbardziej luksusowych materiałów. Wyjątkowy styl życia wymaga wyjątkowych warunków, które zdecydowanie zapewniają lokale.

ZŁOTA 44 to coś więcej niż mieszkanie, apartament. To liczne udogodnienia rekreacyjne i biznesowe. Ósme piętro zapewnia mieszkańcom 1400 metrów kwadratowych komfortu i wygody mające na celu zagwarantować mieszkańcom niezrównaną jakość życia. Lokatorzy mają bezpłatny dostęp do: pływalni, kina, symulatora do gry w golfa, tarasu z leżakami, jacuzzi, łaźni, sauny fińskiej, gabinetu masażu, siłowni, piwniczki do starzenia i degustacji wina.

Podsumowując apartamenty pry ZŁOTEJ 44 oferują niezwykłe widoki i udogodnienia, które kreują styl życia, jakiego w Polsce dotychczas nie było. Cena za metr kwadratowy to 28 000 PLN, przy czym najmniejsza powierzchnia to 140 m za odpowiednio 4 000 000 PLN. Dostępne są lokale nawet o powierzchni powyżej 250 metrów kwadratowych. Ostatnio do grona szczęśliwych i z pewnością usatysfakcjonowanych nabywców dołączył Robert Lewandowski z żoną Anną. Młodym gratulujemy inwestycji, która będzie tylko procentować. Myślę, że pojawienie się tak znanego nazwiska na liście lokatorów może wpłynąć zasadniczo na cenę luksusowych apartamentów przy ZŁOTEJ 44.