Moda męska być może nie tak barwna, różnorodna i z uboższym światem dodatków stanowi niezwykle szybko rozwijający się rynek. Aktualnie Panowie dbają o siebie, o swój wizerunek, który nierozerwalnie połączony jest z odpowiednimi stylizacjami. W modzie nie można mówić o przypadkowości, wszystko musi do siebie pasować a jeśli tak nie jest to też jest to efekt wcześniej zaplanowany. Po mężczyźnie metroseksualnym nastąpiła era drwala, która jednak nie trwała zbyt długo i została wyparta przez mężczyznę, reprezentującego styl na księcia.

Panowie pamiętajcie, iż popadanie z jednej skrajności w drugą może być odebrane jako brak gustu i śmieszność. Jeśli lubicie zadbany zarost na brodzie to nie pozbywajcie się g tylko dlatego, że aktualnie jest moda na gładką buzię. Obserwując zmieniające się trendy w modzie męskiej, bez wątpienia zawsze w cenie jest posiadanie prawidłowo dobranego i nienagannie skrojonego garnituru.

Te najbardziej luksusowe, pochodzące z najwyższej półki cenowej to wydatek ponad 50 000 dolarów. Mowa o modelu K50, stworzonym przez ekskluzywną markę Kiton. Firma założona w 1956 r. przez Antonio Carolę i Ciro Paone, z siedzibą w Neapolu. Garnitur jest szyty na indywidualne zamówienie, zgodnie z potrzebami klienta. Jest to niezwykle elegancki, klasyczny i ponadczasowy model, który jest jednocześnie jednym z najdroższych na świecie. Butik główny mieści się w Nowym Jorku a pozostałych 14 znajduje się w różnych zakątkach świata.

Marka w ofercie posiada również nieco tańsze modele, za które należy zapłacić 20 000 dolarów. Wydatek duży totalnie proporcjonalny do wrażenia, które robi na potencjalnym kliencie.