Jeśli podróżować to wielkim stylu, będąc zaopatrzonym w najnowszą walizkę Louis Vuitton. Do wyboru mamy jedenaście uniwersalnych modeli, w aż ośmiu tęczowych barwach. LV po raz pierwszy odchodzi od tradycyjnej brązowej kolorystyki na rzecz wzornictwa przemysłowego. Czy fakt ten pozwoli zyskać większą grupę odbiorców? Z pewnością czas to pokaże.

Dom mody Louis Vuitton od lat słynie z najwyższej jakości wyrobów skórzanych. Produkty niezwykle prestiżowe i luksusowe, dedykowane najzamożniejszym klientom. To również najczęściej porabiana marka na świecie. Proces powstawania skórzanych akcesoriów sygnowanych  LV jest wieloetapowy i do sprzedaży trafiają tylko nienaganne egzemplarze, które przejdą bardzo restrykcyjną procedurę testującą. Dom mody w obliczu wciąż narastające konkurencji nie może pozwolić sobie na wpadki.

Tęczowe walizki to efekt współpracy Marca Andrew Newsona z LV. Kolorystyka niecodzienna i jakże odmienna od wcześniejszych propozycji domu mody, zdecydowanie bardziej charakterystyczna dla innowacyjnego wzornictwa przemysłowego. Każda walizka ozdobiona jest szachownicą i monogramem LV. Walizki cechuje solidna konstrukcja, lekkość oraz pakowność. Wnętrze przemyślane na tyle, by móc zapakować wszystkie niezbędne do podróżowania rzeczy. Funkcjonalnie mamy cztery obrotowe kółka oraz wysuwaną rączkę, co przekłada się na łatwość przemieszania się z bagażem. Nadal jest efektownie i bardzo stylowo.

Luksusowy model Horizon 55 kosztuje 5 900 dolarów, za mniejszą wersję Horizon 50 zapłacimy 3 900 dolarów.