To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych kompleksów wypoczynkowych na świecie, który w 2013 r. zdobył tytuł najbardziej luksusowego i drogiego. Noc w North Island to wydatek  5 843 dolarów. W zamian otrzymujemy spokój i intymność, zapierające dech w piersiach widoki, pyszne i oryginalne potrawy oraz obsługę, która nastawiona jest spełnianie naszych życzeń. Bywalcy, określają go mianem „najwspanialszego miejsca na ziemi” więc jeśli możesz pozwolić sobie jesienią na odpoczynek to z pełną odpowiedzialnością polecamy Seszele w najbardziej luksusowej i prestiżowej odsłonie.

Hotel położony jest na jednej ze 115 wysp należących do Seszeli, na wyspie Ile du Nord ( North Island), gdzie najwcześniej dotarli Europejczycy. Prywatna wyspa została w pełni przekształcona i dostosowana do turystyki na najwyższym, światowym poziomie, który w pełni zaspokoi potrzeby najzamożniejszych klientów.

Kompleks wypoczynkowy składa się z 11 willi, z czego 10 jest jednakowych pod względem powierzchni i wyposażenia a 11 stanowi prawdziwą perełkę, zapewniającą gościom totalne poczucie intymności i prywatności. Willa 11 usytułowana jest na uboczu, oprócz przestronnej sypialni, łazienki, dużej jadalni, tarasu i prywatnego basenu oraz zjawiskowego widoku na morze ( czyli tego co posiada pozostałych 10 domów w standardzie) ma prysznic na świeżym powietrzu oraz część tarasu odpowiadającą prywatnemu Spa z łóżkiem do masażu i jacuzzi.

Do dyspozycji gości pozostaje całodobowy bar serwujący drinki oraz część restauracyjna, gdzie można spożywać posiłki, których proces przygotowania rozpoczyna się od wyselekcjonowania produktów z lokalnych, ekologicznych upraw. Jest świeżo, zdrowo i nieziemsko smacznie. Każdy posiłek można zjeść również w zaciszu willi.

North Island Logde na Seszelach to z pewnością miejsce, które podbije serce najbardziej wymagających i zamożnych klientów, którzy cenią spokój i prywatność a to wszystko w naturalnej scenerii ogrodu tropikalnego.