Zwodowana we wrześniu 2016 Diana jest najbardziej zaawansowaną technologicznie jednostką nagrodzonego prestiżową statuetką Asia Pacific Boating modelu Sunreef 74. Jest to pierwszy jacht z serii mogący pochwalić się w pełni karbonowym pokładem, nadbudową i pokładem słonecznym. Jednocześnie, pozostaje on luksusowym katamaranem oferującym najwyższy poziom komfortu, indywidualnie dopasowany design i aranżację przestrzeni mieszkalnych.

Na pokładzie Diany panuje relaksująca atmosfera. Obszerny salon łączy w sobie akcenty dębu, beżu i bieli. Jego odprężająca przestrzeń idealnie nadaje się do wypoczynku w rodzinnym gronie.

Przednią część salonu zajmuje bar z panoramicznym widokiem na morze oraz wewnętrzna sterówka. Dwie obszerne sofy wraz ze stołami umieszczono bezpośrednio obok rozsuwanych drzwi, otwierających się szeroko na rufowy kokpit i potęgujących wrażenie przestrzeni.

W środkowej części obu kadłubów znajdują się symetrycznie rozmieszczone kabiny gościnne z wygodnymi łóżkami i łazienkami wykończonymi w nowoczesnej mozaice. W dziobowej partii kadłubów znajdują się ponadto kolejne dwie kabiny, tym razem dające dostęp do wyposażonych w łóżka forpików. Taka aranżacja wnętrza sprzyja zarówno prywatnym jak i czarterowym rejsom.

Sunreef do bez wątpienia firma, która oferuje swoim klientom najwyższej klasy produktu, dbając i skupiając się na detalach tworzą jak najbardziej luksusowe i komfortowe jachty.