W roku 2016 stocznia Sunreef Yachts, zajmująca się produkcją luksusowych jachtów,  uczestniczyła w najważniejszych imprezach nautycznych na świecie. W tym czasie firma wprowadziła także nagrodzoną prestiżową statuetką World Yachts Trophies rewolucyjną gamę katamaranów Sunreef Supreme 68 oraz rozpoczęła budowę spektakularnego 88-stopowego superjachtu żaglowego typu Double Deck.

Nadchodzący rok stocznia zacznie uczestnicząc w jednym z największych europejskich wydarzeń branży jachtowej: targach nautycznych Boot Düsseldorf. Impreza planowana jest na 21 do 29 stycznia i zgromadzi ponad 1800 wystawców z 65 krajów.

Zespół Sunreef Yachts będzie do dyspozycji odwiedzających w przestrzeni dedykowanej superjachtom, gdzie zaprezentuje ofertę swoich luksusowych katamaranów produkowanych na indywidualne zamówienie, a w tym wiodące modele, takie jak:  Sunreef 60 LOFT, Sunreef 74, Sunreef 82, Sunreef 80 Carbon Line, Sunreef 102, Sunreef 114, linia Sunreef Power oraz Sunreef Supreme.

Na stoisku firmy znajdzie się również specjalne atelier, w którym odwiedzający będą mogli dowiedzieć się więcej o doświadczeniu stoczni w realizacji personalizowanych aranżacji i dekoracji wnętrz.

Po targach w Düsseldorfie, Sunreef Yachts przewiduje swoją obecność w kolejnych znaczących imprezach branży nautycznej w sezonie zimowo-wiosennym 2017, a w tym na targach Miami International Boat Show, Dubai International Boat Show oraz Singapore Yacht Show.