Młodsza i mniejsza siostra kultowej Kelly Bag, za którą zapłacimy fortunę. Najdroższe modele oscylują w cenie samochodu klasy premium, jednak w przypadku marki Hermes zupełnie to nikogo nie dziwi. Luksusowe akcesoria i dodatki Hermes cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat i nic nie wskazuje na to, by pojawił się godny konkurent. Hermes tworzy torebki, o których mówi cały świat a każda kobieta pragnie posiadać choć jeden model.

Hermes Kelly Pochette to zdecydowanie najdroższa z najmniejszych torebek. Za kolosalną ceną stoi najwyższa jakość zarówno materiałów jak i wykonania. Do sprzedaży trafiają tylko idealne egzemplarze, które przechodzą liczne testy. Procedura powstania stanowi tajemnicę marki.

Modele tworzone na zamówienie mogą być totalnie spersonalizowane. Wtedy to zamawiający wybiera tworzywo, z którego wykonana jest torebka i jej wnętrze. Sama Kelly Pochette jest bardzo elegancką mini torebką o bardzo prostej formie, przez co stanowi bardzo uniwersalny i ponadczasowy dodatek. Najbogatsze kobiety świata, które uwielbiają luksus z chęcią wybierają akcesoria Hermes, doceniając kunszt i rzemiosło wykonania oraz styl i charakter marki.