Nie od dziś wiadomo, iż wysokie stanowiska w międzynarodowych korporacjach wiążą się z różnorodnymi profitami. Pensja, choć niejednokrotnie zawrotnie wysoka, to absolutne minimum, na które nie każdy się godzi. O pracowników należy dbać, respektując europejskie standardy w postaci opieki medycznej, ubezpieczenia, kart uprawiających do bezpłatnych wizyt w siłowni czy spa oraz oczywiście samochodu służbowego. Najbardziej niezawodne firmy coraz częściej tworzą oferty dedykowane klientowi biznes. Poniżej dwie, jakże ciekawe i bez wątpienia niezwykle oryginalne propozycje.

W nowej ofercie MINI dla biznesu dostępne są MINI Clubman oraz MINI Hatch. Te dwa samochody łączą praktyczność, dynamikę jazdy i wyjątkowy styl. Dzięki temu idealnie odpowiadają na potrzeby flot nowoczesnych firm, które oprócz funkcjonalności, szukają także pojazdów budujących ich wizerunek. MINI oferowane są w specjalnych cenach oraz w ramach MINI Comfort Lease.

MINI Clubman oraz MINI Hatch to przyciągające wzrok samochody z segmentu premium. Wyjątkowy komfort jazdy, zarówno w mieście, jak i w dłuższej trasie gwarantują dynamiczne właściwości jezdne. W zależności od potrzeb MINI może być wyposażone są w szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak wyświetlacz head-up czy asystent parkowania ułatwiający poruszanie się po mieście. Pojemny bagażnik i 5 miejsc dla podróżujących sprawiają, że MINI Hatch i MINI Clubman Business Edition są funkcjonalne i dobrze sprawdzają się w roli samochodów służbowych. Teraz dostępne są w nowej ofercie dla biznesu.