„Opal to bardzo poetycki kamień. Jest niczym zaproszenie do wkroczenia do świata baśni, do doświadczenia magii. Kiedy patrzę na opal mam wrażenie, że widzę ziemię z daleka, oceany, archipelagi, odbicia gwiazd w oceanicznych falach” – mówi Victoire de Castellane dyrektor kreatywna Dior w dziale biżuterii. Opal to jej ulubiony kamień szlachetny i stąd pomysł uczynienia go głównym bohaterem najnowszej linii biżuterii. Kolekcji, która bez wątpiennie przejdzie do historii jako jedna z najbarwniejszych i najbardziej zjawiskowych.

Luksusowa biżuteria sygnowana Dior jest tak oryginalna i piękna, iż na długo pozostaje w pamięci. Stanowi obiekt pożądania wielu kobiet na świecie z racji zaskakujących i niecodziennych projektów. Jeszcze nigdy dotąd nie było tak wielobarwnie i nieziemsko radośnie. Pierścionki, bransoletki, naszyjniki i zegarki zachęcają do kupienia mnogością kolorów, zamkniętych w bardzo ciekawych i wyszukanych formach.

Zachwyt świata nad kolekcją Haute Joaillerie – Dior et d`Opales totalnie uzasadniony i jak najbardziej na miejscu. Na szczególną uwagę zasługują zegarki damskie, które niejednokrotnie wyglądają jak królewskie klejnoty. Proces twórczy był wieloetapowy i niezwykle czasochłonny natomiast efekt końcowy przeszedł najśmielsze oczekiwania jubilerów. Ta kolekcja to mistrzowskie połączenie kunsztu i precyzji wykonania z klasą i światowym stylem.

Luksusowa, zjawiskowa, nieziemsko piękna i robiąca piorunujące wrażenie biżuteria pozostaje do kupienia w butikach Dior. To idealna opcja na prezent.